Chraňte zdraví vašich klientů v hotelu díky dezinfekci ozonem

V každém kvalitním ubytovacím zařízení je hygiena a bezpečnost klienta na prvním místě. Hotely se řídí přísnými normami a pandemie korona-viru toto jen posílila. Pokud jste majitel hotelu, určitě si kladete otázku, jak vytvořit podmínky pro to, aby se klienti cítili ve vašem hotelu zdravě a bezpečně. Řešením je dezinfekce ozonem!

 

Pamatujete si tu vůni, kterou má ovzduší po letním dešti? Tak to je přesně pocit, který budete mít po dezinfekci ozonem. Ozon rozkládá rakovinotvorné látky, které se mohou vyskytovat v nábytku, dřevotřísce, matracích, barvách či lepidlech. Ozon se také dokáže dostat do každé spáry ve zdi, do čalounění, čili čištění a dezinfekce jsou skutečně důkladné. Je to metoda, která je šetrná k životnímu prostředí a také je účinná na eliminaci pachu, plísní, tabákového kouře nebo potu. Ozonováním tak dosáhnete vyššího standardu hygieny.

 

Nedávný celosvětový průzkum zjistil, že více než polovina všech lidí na planetě má pozitivní test alespoň na některé alergeny, přičemž mnohými z nich jsou vnitřní alergie, jako prach nebo plísně. Ozon si s alergeny také hravě poradí a vy tak zajistíte vašim klientům zdravé a bezpečné prostředí.

 

Ozon účinně ničí:

  • pachy a prach
  • plísně a viry
  • bakterie a roztoče

 

Funkce ozonu plně nahrazuje prostředky s obsahem chloru, vůči kterému jsou některé bakterie a viry rezistentní. Dezinfekcí ozonem odstraňujete bakterie nejen z povrchu, ale také z hloubky. Neexistuje žádný virus, bakterie, plíseň, houba nebo zápach, které by mu odolaly. Generátor je investice s rychlou návratností.

 

Pokud nevíte, jaký generátor ozonu je pro vás nejvhodnější, najdete jej v našem článku Jak si vybrat generátor ozonu?

Zpět do obchodu