Neohodnoceno

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - JDM130E

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 130m³/h, příkon 17W, Maximální hlučnost 52 dB, doporučená velikost místnosti do 20 m², vybavená senzorem kvality ovzduší, časovačem, pěti rychlostmi filtrace, nočním režimem a dětskou pojistkou. Sterilizuje vaše ovzduší pomocí ionizace vzduchu a třech kvalitních a vysoce účinných filtrů: Filtr pevných částic, HEPA filtr, Katalytický filtr.

 

Skladem (4 ks)
Kód: 189
3 875 Kč 3 229,17 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu

Základní informace

Čistička vzduchu o výkonu 130m³/h vám spolehlivě zachytí bakterie, viry či plísně a vytvoří čistý vzduch, nejen pro ty, které trápí alergie, ale také pro celou vaši rodinu. Mobilní a snadno přenosné zařízení je vybaveno třemi kvalitními a vysoce účinnými filtry. Filtr pevných částic zachycuje prach či zvířecí chlupy. HEPA filtr zachycuje vzduchové částice, prach, zrnka prachu, plísně, pyl, bakterie a ostatní běžné alergeny, které se vyskytují v interiéru. Katalytický filtr rozkládá nebezpečné plyny a těkavé látky (formaldehyd, benzen, toluen apod.). Zařízení disponuje senzorem kvality ovzduší, který vyhodnotí míru znečištění ovzduší a upraví rychlost filtrace. Možnost nastavení rychlosti filtrace dle potřeby.

Možnosti využití

Je určen k dezinfekci menších prostor do 20m2 jako jsou místnosti v domácnosti. Hravě vyčistí ovzduší od bakterií a plísní ve vašem šatníku, kuchyni či dětském pokoji. Své uplatnění si najde iv menších kancelářích, obchodech, v hotelových pokojích, ambulancích či salonech.

Technické parametry 

  

Princip provozu

Zařízení je vybaveno čtyřmi možnostmi čištění a dezinfekce: Ionizace a 3-stupňová filtrace pomocí účinných filtrů. Výhodou je nepřetržitý provoz za přítomnosti osob.

  1. Filtr pevných částic – předfiltr, který představuje první kontakt se vzduchem a odstraňuje větší částice jako prach, zvířecí chlupy či hmyz.
  2. HEPA filtr - HEPA filtry jsou mimořádně účinné při odstraňování mikročástic ze vzduchu, které způsobují největší znečištění. Nasávaný vzduch přechází přes vysoce hustý papírový filtr, na který se nečistoty zachytávají. HEPA filtr zachytí 99,97% vzduchových částic velikosti 0,3 mikronů. Eliminuje prach, plísně, alergeny, pyl a ostatní nečistoty, které se nacházejí v interiéru. Nečistoty v ovzduší zachycené filtrem nebudou vypuštěny zpět do ovzduší. Nevytváří žádné škodlivé vedlejší produkty.
  3. Fotokatalytický filtr s oxidem titaničitým (TiO2) - účinně odstraňuje ze vzduchu bakterie, plísně, viry a toxické látky. Nečistoty odstraňuje díky chemické reakce mezi filtrem a UV zářením. Fotokatalytický filtr má schopnost regenerace, není třeba jej čistit či měnit.
  4. Ionizace vzduchu – Zařízení generuje do vzduchu záporně nabité ionty, které ve vzduchu zachycují kladně nabité ionty (nečistoty). Spojením částice jsou těžší a usadí se na zemi nebo na stěnách. Následně jsou odfiltrovány samotnými filtry podle velikosti částice. Výsledkem je čistý a čerstvý vzduch jako v přírodě, což má blahodárný vliv jak na náš fyzický, tak psychický stav.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu