Neohodnoceno

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - LDH600B

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 600m³/h, příkon 45W, doporučená velikost místnosti do 50m², vybavená senzorem kvality ovzduší, časovačem, třemi rychlostmi filtrace, nočním režimem a dálkovým ovládáním. Sterilizuje vaše ovzduší pomocí ionizace vzduchu a třemi kvalitními a vysoce účinnými filtry: Filtr pevných částic, HEPA filtr, Uhlíkový filtr.

Skladem (>5 ks)
Kód: 121
4 550 Kč 3 791,67 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu

 Základní informace 

Čistička vzduchu o výkonu 600m³/h vám spolehlivě odstraní bakterie, viry či plísně a vytvoří čistý vzduch ve vašich prostorách. Mobilní a snadno přenosné zařízení je vybaveno ionizací vzduchu třemi kvalitními a vysoce účinnými filtry. Filtr pevných částic zachycuje prach či zvířecí chlupy. HEPA filtr zachycuje vzduchové částice, prach, zrnka prachu, plísně, pyl, bakterie a ostatní běžné alergeny, které se vyskytují v interiéru. Uhlíkový filtr je velmi účinný při zachytávání chemických výparů, plynů, cigaretového kouře a pachů. Zařízení disponuje senzorem kvality ovzduší, který vyhodnotí míru znečištění ovzduší a upraví rychlost filtrace. Možnost nastavení rychlosti filtrace dle potřeby.

Možnosti využití

Své uplatnění si najde ve větších prostorách do 50m2 jako jsou zdravotnická zařízení (ambulance, nemocnice, operační sály, čekárny), kde je hlavním faktorem sterilita, obchody, hotelové pokoje, restaurace, čerpací stanice či veřejná správa nebo vzdělávací zřízení. Jsou to veřejné prostory, ve kterých se denně vystřídá velké množství lidí a vytvářejí tak ideální prostředí pro šíření virů, bakterií a plísní, navíc jsou to místa, kde se hromadí velké množství prachu, alergenů a jiných nečistot.

Technické parametry 

Princip provozu

Zařízení je vybaveno čtyřmi možnostmi čištění a dezinfekce: Ionizace a 3-stupňová filtrace pomocí účinných filtrů. Výhodou je nepřetržitý provoz za přítomnosti osob.

  1. Filtr pevných částic – předfiltr, který představuje první kontakt se vzduchem a odstraňuje větší částice jako prach, zvířecí chlupy či hmyz.
  2. HEPA filtr - HEPA filtry jsou mimořádně účinné při odstraňování mikročástic ze vzduchu, které způsobují největší znečištění. Nasávaný vzduch přechází přes vysoce hustý papírový filtr, na který se nečistoty zachytávají. HEPA filtr zachytí 99,97% vzduchových částic velikosti 0,3 mikronů. Eliminuje prach, plísně, alergeny, pyl a ostatní nečistoty, které se nacházejí v interiéru. Nečistoty v ovzduší zachycené filtrem nebudou vypuštěny zpět do ovzduší. Nevytváří žádné škodlivé vedlejší produkty.
  3. Uhlíkový filtr – Používá speciální formu aktivního uhlí, která se skládá z milionů drobných adsorpčních pórů. Dokáže adsorbovat a neutralizovat pachy, chemické výpary, těkavé organické sloučeniny, výpary z kuchyně, cigaretový kouř. Tento filtrační proces neodstraní kontaminanty, ale mění je z plynného skupenství na pevné. Uhlíkové filtry nejsou určeny k odstraňování částic, které způsobují zdravotní problémy, ale k eliminaci částic, které způsobují zápach.
  4. Ionizace vzduchu – Zařízení generuje do vzduchu záporně nabité ionty, které ve vzduchu zachycují kladně nabité ionty (nečistoty). Spojením částice jsou těžší a usadí se na zemi nebo na stěnách. Následně jsou odfiltrovány samotnými filtry podle velikosti částice. Výsledkem je čistý a čerstvý vzduch jako v přírodě, což má blahodárný vliv jak na náš fyzický, tak psychický stav.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu