Neohodnoceno

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - UV LAMPA - KHM320E

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 320m³/h, příkon 30W, hlučnost 10 - 65 dB, doporučená velikost místnosti do 38m², vybavená senzorem kvality ovzduší, pěti rychlostmi filtrace, časovačem, nočním režimem a dětskou pojistkou. Sterilizuje vaše ovzduší pomocí ionizace vzduchu, UV zářiče a třemi kvalitními a vysoce účinnými filtry: Filtr pevných částic, HEPA filtr, Katalytický filtr.

Skladem (>5 ks)
Kód: 124
5 875 Kč 4 895,83 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu

Základní informace

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 320m³/h vám sterilizuje ovzduší ve vašem prostředí. Spolehlivě zachycuje bakterie, viry či bakterie a vytvoří čistší vzduch, nejen pro ty, které trápí alergie, ale také pro celou vaši rodinu. Mobilní a snadno přenosné zařízení je vybaveno UV zářičem, ionizací vzduchu a třemi kvalitními a vysoce účinnými filtry. Filtr pevných částic zachycuje prach či zvířecí chlupy. HEPA filtr zachycuje vzduchové částice, prach, zrnka prachu, plísně, pyl, bakterie a ostatní běžné alergeny, které se vyskytují v interiéru. Katalytický filtr rozkládá nebezpečné plyny a těkavé látky (formaldehyd, benzen, toluen apod.). Zařízení disponuje senzorem kvality ovzduší, který vyhodnotí míru znečištění ovzduší a upraví rychlost filtrace. Možnost nastavení rychlosti filtrace dle potřeby.

Možnosti využití

Své uplatnění si najde prostorách do 38m² jako jsou pokoje v domácnosti, zdravotnická zařízení, kde je hlavním faktorem sterilita, obchody, hotelové pokoje, čerpací stanice či veřejná správa nebo vzdělávací zřízení. Jsou to veřejné prostory, ve kterých se denně vystřídá velké množství lidí a vytvářejí tak ideální prostředí pro šíření virů, bakterií a plísní, navíc jsou to místa, kde se hromadí velké množství prachu, alergenů a jiných nečistot.

Technické parametry

 

Princip provozu

Zařízení je vybaveno pěti možnostmi čištění a dezinfekce: UV záření, ionizace a 3-stupňová filtrace pomocí účinných filtrů. Výhodou je nepřetržitý provoz za přítomnosti osob.

  1. Filtr hrubých částí – primární filtr, který představuje první kontakt se vzduchem a odstraňuje větší částice jako prach, zvířecí chlupy či hmyz.
  2. HEPA filtr - HEPA filtry jsou mimořádně účinné při odstraňování mikročástic ze vzduchu, které způsobují největší znečištění. Nasávaný vzduch přechází přes vysoce hustý papírový filtr, na který se nečistoty zachytávají. HEPA filtr zachytí 99,97% vzduchových částic velikosti 0,3 mikronů. Eliminuje prach, plísně, alergeny, pyl a ostatní nečistoty, které se nacházejí v interiéru. Nečistoty v ovzduší zachycené filtrem nebudou vypuštěny zpět do ovzduší. Nevytváří žádné škodlivé vedlejší produkty.
  3. Fotokatalytický filtr s oxidem titaničitým (TiO2) - účinně odstraňuje ze vzduchu bakterie, plísně, viry a toxické látky. Nečistoty odstraňuje díky chemické reakce mezi filtrem a UV zářením. Fotokatalytický filtr má schopnost regenerace, není třeba jej čistit či měnit.
  4. UV záření - likviduje bakterie, viry, plísně a jiné nečistoty tím, že narušuje strukturu DNA mikroorganismů, které ztrácejí schopnost reprodukovat se a růst.
  5. Ionizace vzduchu – Zařízení generuje do vzduchu záporně nabité ionty, které ve vzduchu zachycují kladně nabité ionty (nečistoty). Spojením částice jsou těžší a usadí se na zemi nebo na stěnách. Následně jsou odfiltrovány samotnými filtry podle velikosti částice. Výsledkem je čistý a čerstvý vzduch jako v přírodě, což má blahodárný vliv jak na náš fyzický, tak psychický stav

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu