Neohodnoceno

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - UV LAMPA - MGH500B

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 500m³/h, příkon 75W, doporučená velikost místnosti do 60m², vybavená senzorem kvality ovzduší, časovačem, regulací výkonu, nočním režimem, dětskou pojistkou, dálkovým ovládáním. Sterilizuje vaše ovzduší pomocí UV germicidního zářiče, ionizace vzduchu a třemi kvalitními a vysoce účinnými filtry: Filtr pevných částic, HEPA filtr, Uhlíkový filtr.

Skladem (1 ks)
Kód: 127
9 325 Kč 7 770,83 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu

 Základní informace

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 500m³/h vám spolehlivě sterilizuje ovzduší ve vašem prostředí. Spolehlivě zachycuje bakterie, viry či plísně a vytvoří čistší vzduch, nejen pro ty, které trápí alergie. Zařízení je vybaveno UV zářičem, ionizací vzduchu a třemi kvalitními a vysoce účinnými filtry. Filtr pevných částic zachycuje prach či zvířecí chlupy. HEPA filtr zachycuje vzduchové částice, prach, zrnka prachu, plísně, pyl, bakterie a ostatní běžné alergeny, které se vyskytují v interiéru. Uhlíkový filtr je velmi účinný při zachytávání chemických výparů, plynů, cigaretového kouře a pachů. Zařízení disponuje senzorem kvality ovzduší, který vyhodnotí míru znečištění ovzduší a upraví rychlost filtrace. Možnost nastavení rychlosti filtrace dle potřeby. 

Možnosti využití

Své uplatnění si najde ve větších prostorách do 60m2 jako jsou zdravotnická zařízení, kde je hlavním faktorem sterilita, v obchody, v hotelové pokoje, restaurace, čerpací stanice či veřejná správa nebo vzdělávací zřízení. Jsou to veřejné prostory, ve kterých se denně vystřídá velké množství lidí a vytvářejí tak ideální prostředí pro šíření virů, bakterií a plísní, navíc jsou to místa, kde se hromadí velké množství prachu, alergenů a jiných nečistot.

Technické parametry

  

Princip provozu

Zařízení je vybaveno pěti možnostmi čištění a dezinfekce: UV záření, ionizace a 3-stupňová filtrace pomocí účinných filtrů. Výhodou je nepřetržitý provoz za přítomnosti osob.

  1. Filtr pevných částic – předfiltr, který představuje první kontakt se vzduchem a odstraňuje větší částice jako prach, zvířecí chlupy či hmyz.
  2. HEPA filtr - HEPA filtry jsou mimořádně účinné při odstraňování mikročástic ze vzduchu, které způsobují největší znečištění. Nasávaný vzduch přechází přes vysoce hustý papírový filtr, na který se nečistoty zachytávají. HEPA filtr zachytí 99,97% vzduchových částic velikosti 0,3 mikronů. Eliminuje prach, plísně, alergeny, pyl a ostatní nečistoty, které se nacházejí v interiéru. Nečistoty v ovzduší zachycené filtrem nebudou vypuštěny zpět do ovzduší. Nevytváří žádné škodlivé vedlejší produkty.
  3. Uhlíkový filtr - postará se o všechny pachy, chemické výpary, těkavé organické sloučeniny, výpary z kuchyně, cigaretový kouř. Zachycené kontaminanty nevypouští zpět do ovzduší a nevytváří žádné vedlejší nebezpečné produkty.
  4. UV záření - likviduje bakterie, viry, plísně a jiné nečistoty tím, že narušuje strukturu DNA mikroorganismů, které ztrácejí schopnost reprodukovat se a růst.
  5. Ionizace vzduchu – Zařízení generuje do vzduchu záporně nabité ionty, které ve vzduchu zachycují kladně nabité ionty (nečistoty). Spojením částice jsou těžší a usadí se na zemi nebo na stěnách. Následně jsou odfiltrovány samotnými filtry podle velikosti částice. Výsledkem je čistý a čerstvý vzduch jako v přírodě, což má blahodárný vliv jak na náš fyzický, tak psychický stav.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu