Neohodnoceno

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - UV LAMPA - NGI520E

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 520m³/h, příkon 55W, maximální hlučnost 60dB, doporučená velikost místnosti do 60m², vybavená senzorem kvality ovzduší, časovačem, pěti rychlostmi filtrace, nočním režimem a dětskou pojistkou. Sterilizuje vaše ovzduší pomocí UV germicidního zářiče, dvojité ionizace vzduchu a čtyřmi kvalitními a vysoce účinnými filtry: Filtr pevných částic, Antibakteriální filtr, HEPA filtr, Uhlíkový filtr.

Skladem (>5 ks)
Kód: 130
9 975 Kč 8 312,50 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu

 Základní informace

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 520m³/h vám spolehlivě odstraní bakterie, viry či plísně a vytvoří tak čistý vzduch ve vašich prostorách. Mobilní a snadno přenosné zařízení je vybaveno ionizací vzduchu a čtyřmi kvalitními filtry. Filtr pevných částic zachycuje prach či zvířecí chlupy. Antibakteriální filtr znemožňuje množení bakterií. HEPA filtr zachycuje vzduchové částice, prach, zrnka prachu, plísně, pyl, bakterie a ostatní běžné alergeny, které se vyskytují v interiéru. Uhlíkový filtr je velmi účinný při zachytávání chemických výparů, plynů, cigaretového kouře a pachů. Zařízení disponuje senzorem kvality ovzduší, který vyhodnotí míru znečištění ovzduší a upraví rychlost filtrace. Možnost nastavení rychlosti filtrace dle potřeby.

Možnosti využití 

Své uplatnění si najde ve větších prostorách do 60m² jako jsou zdravotnická zařízení (nemocnice, operační sály, čekárny, ambulance), kde je hlavním faktorem sterilita, výrobní haly, fitness centra, sklady, kanceláře, obchody, hotelové pokoje, restaurace, čerpací stanice či veřejná správa nebo vzdělávací zřízení. Jsou to veřejné prostory, ve kterých se denně vystřídá velké množství lidí a vytvářejí tak ideální prostředí pro šíření virů, bakterií a plísní, navíc jsou to místa, kde se hromadí velké množství prachu, alergenů a jiných nečistot.

Technické parametry

Princip provozu

Zařízení je vybaveno šesti možnostmi čištění a dezinfekce: UV záření, ionizace a 4-stupňová filtrace pomocí účinných filtrů. Výhodou je nepřetržitý provoz za přítomnosti osob. 

  1. Filtr pevných částic – předfiltr, který představuje první kontakt se vzduchem a odstraňuje větší částice jako prach, zvířecí chlupy či hmyz.
  2. HEPA filtr - HEPA filtry jsou mimořádně účinné při odstraňování mikročástic ze vzduchu, které způsobují největší znečištění. Nasávaný vzduch přechází přes vysoce hustý papírový filtr, na který se nečistoty zachytávají. HEPA filtr zachytí 99,97% vzduchových částic velikosti 0,3 mikronů. Eliminuje prach, plísně, alergeny, pyl a ostatní nečistoty, které se nacházejí v interiéru. Nečistoty v ovzduší zachycené filtrem nebudou vypuštěny zpět do ovzduší. Nevytváří žádné škodlivé vedlejší produkty.
  3. Antibakteriální filtr – Nazývaný také NANO SILVER . Nanočástice stříbra mají baktericidní a deodorační účinky. Zachycuje nepříjemný zápach a bakterie, kterým znemožňuje rozmnožování a růst
  4. Uhlíkový filtr - postará se o všechny pachy, chemické výpary, těkavé organické sloučeniny, výpary z kuchyně, cigaretový kouř. Zachycené kontaminanty nevypouští zpět do ovzduší a nevytváří žádné vedlejší nebezpečné produkty.
  5. UV záření - likviduje bakterie, viry, plísně a jiné nečistoty tím, že narušuje strukturu 
  6. Ionizace vzduchu – Zařízení generuje do vzduchu záporně nabité ionty, které ve vzduchu zachycují kladně nabité ionty (nečistoty). Spojením částice jsou těžší a usadí se na zemi nebo na stěnách. Následně jsou odfiltrovány samotnými filtry podle velikosti částice. Výsledkem je čistý a čerstvý vzduch jako v přírodě, což má blahodárný vliv jak na náš fyzický, tak psychický stav.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu