Neohodnoceno

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - UV LAMPA - PLB600C

Inteligentní, nástěnná čistička vzduchu o výkonu 600m³/h, příkon 95W, hlučnost 60dB, doporučená velikost místnosti do 30m², vybavená sterilizací ozonem, UV zářením, časovačem, regulací výkonu, dálkovým ovládáním. Sterilizuje vaše ovzduší pomocí UV germicidního zářiče, ozonu, ionizace vzduchu a filtru pevných částic.

Skladem (>5 ks)
Kód: 133
9 675 Kč 8 062,50 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu

Základní informace

 

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 600m³/h vám spolehlivě sterilizuje ovzduší ve vašem prostředí. Zařízení je vybaveno UV zářičem, ionizací vzduchu, ozonizací a filtrem pevných částic, který zachycuje prach či zvířecí chlupy. Je ideálním pomocníkem v domácnosti, kancelářích, obchodech, ambulancích či v hotelích do 30m². Zařízení disponuje senzorem kvality ovzduší, který vyhodnotí míru znečištění ovzduší a upraví rychlost filtrace. Možnost nastavení rychlosti filtrace dle potřeby.

 

Možnosti využití

 

Své uplatnění si najde prostorách do 30m2 jako jsou pokoje v domácnosti, zdravotnická zařízení, kde je hlavním faktorem sterilita, obchody, fitness centra, salony krásy, hotelové pokoje, čerpací stanice či veřejná správa nebo vzdělávací zřízení. Jsou to veřejné prostory, ve kterých se denně vystřídá velké množství lidí a vytvářejí tak ideální prostředí pro šíření virů, bakterií a plísní, navíc jsou to místa, kde se hromadí velké množství prachu, alergenů a jiných nečistot.

 

Technické parametry

  

PRINCIP PROVOZU

Zařízení je vybaveno čtyřmi možnostmi čištění a dezinfekce: UV-C záření, ozon, Ionizace a filtrace pomocí účinného filtru. Výhodou uzavřeného UV-C zářiče je nepřetržitý provoz za přítomnosti osob. Funkci dezinfekce ozonem lze používat pouze v uzavřených prostorách bez přítomnosti lidí, zvířat a rostlin.

 

  1. Filtr pevných částic – předfiltr, který představuje první kontakt se vzduchem a odstraňuje větší částice jako prach, zvířecí chlupy či hmyz.
  2. Ionizace vzduchu – Zařízení generuje do vzduchu záporně nabité ionty, které ve vzduchu zachycují kladně nabité ionty (nečistoty). Spojením částice jsou těžší a usadí se na zemi nebo na stěnách. Následně jsou odfiltrovány filtrem. Výsledkem je čistý a čerstvý vzduch jako v přírodě, což má blahodárný vliv jak na náš fyzický, tak psychický stav.
  3. UV záření - likviduje bakterie, viry, plísně a jiné nečistoty tím, že narušuje strukturu DNA mikroorganismů, které ztrácejí schopnost reprodukovat se a růst.
  4. Ozon - Ozon je účinným eliminátorem kouře, pachů a bakterií. V krátké době zničí až 99,99 % všech škodlivých částic ve vzduchu i na površích předmětů. Působí tak i na místech, která jsou běžným dezinfekčním prostředkem nepřístupná. Ozon také čistí vzduch, odstraňuje plyny a pachy či plísně.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu