Neohodnoceno

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - UV LAMPA - HKK600C

Multifunkční a výkonná čistička vzduchu s vzduchovým výkonem až 600 m³/h. Maximální hlučnost 48db. Doporučená velikost místnosti do 100m². Přenosná, vyrobená z kvalitní oceli, vybavená regulací výkonu, časovačem, displejem, dálkovým ovládáním. Čistička disponuje 6-stupňovým čištěním vzduchu. Sterilizuje vaše ovzduší pomocí UV germicidního zářiče, ozonu, ionizace vzduchu a třemi kvalitními a vysoce účinnými filtry: HEPA filtr, Uhlíkový filtr a Fotokatalytický filtr s oxidem titaničitým (TiO2).

Skladem (5 ks)
Kód: 188
28 050 Kč 23 375 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu

 

Základní informace

Moderní čistička vzduchu s výkonem až 600 m³/h vám spolehlivě sterilizuje ovzduší ve vašem prostředí. Kombinuje hned několik osvědčených postupů pro čištění ovzduší. Spolehlivě zachycuje viry, plísně či bakterie a vytvoří čistší vzduch, nejen pro ty, které trápí alergie. Zařízení je vybaveno UV zářičem, ionizací vzduchu, ozonizací a čtyřmi kvalitními a vysoce účinnými filtry. HEPA filtr zachycuje vzduchové částice, prach, plísně, pyl, bakterie a ostatní běžné alergeny, které se vyskytují v interiéru. Uhlíkový filtr je velmi účinný při zachytávání chemických výparů, plynů, cigaretového kouře a pachů. Fotokatalytický filtr s oxidem titaničitým (TiO2) odstraňuje bakterie, viry a toxické látky.

 

Možnosti využití

Své uplatnění si ideálně najde ve větších prostorách s plochou do 100m2, jakými jsou například větší kanceláře, zdravotnická zařízení (operační sály, ambulance, čekárny, laboratoře), obchody, restaurace, čerpací stanice či veřejná správa nebo vzdělávací zřízení. Jsou to veřejné prostory, ve kterých se denně vystřídá velké množství lidí a vytváří ideální prostředí pro šíření virů, bakterií a plísní, navíc jsou to místa, kde se hromadí velké množství prachu, alergenů a jiných nečistot.

 

Technické parametry 

 

Princip provozu

Zařízení je vybaveno sedmi možnostmi čištění a dezinfekce: UV záření, ozonování, ionizace a 3-stupňová filtrace pomocí účinných filtrů.

  1. HEPA filtr - HEPA filtry jsou mimořádně účinné při odstraňování mikročástic ze vzduchu, které způsobují největší znečištění. Nasávaný vzduch přechází přes vysoce hustý papírový filtr, na který se nečistoty zachytávají. HEPA filtr zachytí 99,9% vzduchových částic velikosti 0,3 mikronů. Eliminuje prach, plísně, alergeny, pyl a ostatní nečistoty, které se nacházejí v interiéru. Nečistoty v ovzduší zachycené filtrem nebudou vypuštěny zpět do ovzduší. Nevytváří žádné škodlivé vedlejší produkty. Neodstraní však pachy, plyny, chemické výpary, těkavé organické sloučeniny či cigaretový kouř, proto uhlíkový filtr je výborným doplňkem.
  2. Uhlíkový filtr – postará se o všechny pachy, chemické výpary, těkavé organické sloučeniny, výpary z kuchyně, cigaretový kouř. Zachycené kontaminanty nevypouští zpět do ovzduší a nevytváří žádné vedlejší nebezpečné produkty.
  3. Fotokatalytický filtr s oxidem titaničitým (TiO2) - účinně odstraňuje ze vzduchu bakterie, plísně, viry a toxické látky. Nečistoty odstraňuje díky chemické reakce mezi filtrem a UV zářením. Fotokatalytický filtr má schopnost regenerace, není třeba jej čistit či měnit.
  4. UV záření -  likviduje bakterie, viry, plísně a jiné nečistoty, tím, že narušuje strukturu DNA mikroorganismů, které ztrácejí schopnost reprodukovat se a růst.
  5. Ionizace vzduchu – Zařízení generuje do vzduchu záporně nabité ionty, které ve vzduchu zachycují kladně nabité ionty (nečistoty). Spojením částice jsou těžší a usadí se na zemi nebo na stěnách. Následně jsou odfiltrovány samotnými filtry podle velikosti částice. Výsledkem je čistý a čerstvý vzduch.
  6. Ozonování vzduchu zařízení je vybaveno i dodatečnou funkcí ozonování. Ozonováním dochází k přeměně obyčejného kyslíku na ozon. V krátké době zničí až 99,9 % všech škodlivých částic ve vzduchu i na površích předmětů. Působí i na místech, která jsou běžným dezinfekčním prostředkem nepřístupná. Kromě účinné dezinfekce a snížení možnosti šíření infekčních chorob, ozonování pomáhá v odstranění nepříjemných pachů, plísní, roztočů a pylů. Upozornění: Během zapnuté funkce ozonování vzduchu v místnosti nesmí být přítomny osoby, zvířata ani rostliny! Více o funkci ozonování vzduchu se dočtete v návodě k použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu