Odstraní čističky vzduchu zápach?

Čistička vzduchu dokáže bezpečně odstranit zápach z vašeho prostředí. Zařízení eliminuje zápach pomocí ventilátoru, který cirkuluje vzduch. Díky filtru s aktivním uhlím (uhlíkový filtr) absorbuje všechny pachy, chemikálie, plyny a výpary. Uhlík je pórovitý a absorpční prvek, který zachycuje pachy a chemické látky ve vzduchu. HEPA filtr nedokáže absorbovat pach, ale zachycuje částice kontaminantů, které uvolňují pachy. Kombinací těchto filtrů vyčistíte vzduch efektivněji.

Důrazně doporučujeme, abyste vaše prostory pravidelně větrali a odpadky likvidovali. Pomůže vám to redukovat co nejvíce nepříjemných pachů.

 

Jaké běžné druhy pachů dokáže čistička eliminovat?

  • Cigaretový kouřKaždý nekuřák přizná, že nejnepříjemnějším zápachem je cigaretový kouř. O to horší, pokud jeden z rodinných příslušníků je kuřák. Kouř proudí vzduchem ve vaší místnosti a zachycuje se na površích. K jeho úplnému odstranění je nutná čistička vzduchu.
  • Pachy domácích mazlíčků Pachy a srst zvířat umí znepříjemnit chod domácnosti. Zejména pokud se v domácnosti nachází alergik. Čistička vzduchu dokáže absorbovat nepříjemné pachy vašich domácích mazlíčků. Přečtěte si více v článku „Zachytí čističky i chlupy domácích mazlíčků?“
  • Výpary z kuchyně Vaření je hlavní příčinou uvolňování pachů a kouře do ovzduší. Smažená jídla ať už maso nebo ryby, zanechávají silný a přetrvávající zápach. Některá jídla po vaření uvolňují částice do vzduchu, které pak vdechujeme do plic.
  • Zápach z odpadkůZnáte ten nejhorší scénář, když zapomenete vynést odpadky a toho zápachu se neumíte zbavit. Je to proto, že odpadky obsahují širokou škálu materiálů, jako jsou chemické sloučeniny, které se v krátké době začnou rozkládat a uvolňovat do vzduchu plyny, které vytvářejí silný zápach.
Zpět do obchodu