Zlepší mi čistička vzduchu spánek?

Čistička vzduchu je opravdu důležitým zařízením, které zaručuje vysokou kvalitu vzduchu ve vaší ložnici. Vdechnutí čistého vzduchu vám pomůže rychleji usnout a celkově váš spánek bude kvalitnější. Zařízení dokáže vyčistit vzduch zachycením 99,97% částic, jako jsou alergeny, prach, roztoči, srst domácích mazlíčků, plísně a bakterie.Jsou to nečistoty, které ohrožují váš spánek a jsou jedním z důvodů, proč nemůžete v noci spát. Skoncujte s věčným kýcháním, dušností a ucpaným nosem. Navíc jemný zvuk produkovaný ventilátorem čističek, které mají funkci „noční režim“ mohou do značné míry blokovat vnější hluk, díky čemuž lépe usnete.

 

Proč potřebujete čističku?

Každý potřebuje dobrý spánek, protože vás obnoví fyzicky, mentálně i emocionálně. Dobrý spánek vám zaručí lepší start do nového dne a naopak ten špatný vám dokáže den pokazit. Nedostatečný spánek vede k únavě, ospalosti během dne či snížení produktivity. Jaké problémy se spánkem může čistička vyřešit?

 

  1. Deprese – jedním z hlavních příčin deprese je špatný spánek. Abyste mohli dobře spát, potřebujete zdravotně nezávadné prostředí. Výsledkem pravidelného čištění vzduchu docílíte vyšší kvality ovzduší bez nežádoucích částic.
  2. Zápach – Díky filtru s aktivním uhlím se zbavíte pachů, plynů, kouře. Jsou to elementy, které vám brání usnout

 

Velmi důležitou otázkou je, jestli můžeme mít čističku zapnutou celou noc. Přečtěte si více v článku „Mohu používat čističku vzduchu 24/7?“

Zpět do obchodu