Zachytí čističky i srst domácích mazlíčků??

Jako majitelé domácích mazlíčků považujeme své mazlíčky za součást rodiny. To však neznamená, že bychom měli zanedbávat zdraví, zvláště pokud rodinný příslušník trpí alergií na srst. Váš domácí mazlíček denně po sobě zanechává stopy, alergeny či pachy, které se ve vaší domácnosti hromadí. Čistička vzduchu je účinným nástrojem v odstraňování alergenů z ovzduší.

Dokáže čistička odstranit veškerou srst z domácnosti?

Srst domácích mazlíčků se denně hromadí a věčně přemýšlíte, jak udržet vaši domácnost čistou. Časté vysávání, čištění a utírání prachu. Každý majitel domácího mazlíčka to dobře zná. Pravidelné čištění je dobrým začátkem, neboť srst se může zachytit ve vašem nábytku nebo v koberci. Třeba si však uvědomit, že nemůžete čistit to, co je ve vzduchu. Zvířata během dne neustále shazují srst.Chlupy vašich mazlíčků zůstávají nejen na površích, ale i ve vzduchu. Noční můra se nezastaví, dokud nenajdete vhodné řešení. Čističky vzduchu dokážou eliminovat zvířecí chlupy, ale pouze ty, které se nacházejí ve vzduchu. Pravidelným čištěním vzduchu výrazně snížíte počet alergenů ve vašem ovzduší. Účinnými nástroji je kvalitní filtrace.Filtr pevných částic zachycuje větší částice, jako jsou chlupy či prach. HEPA filtr odstraní až 99,97% všech kontaminantů velikosti až 0,3 mikronu (chlupy, prach, roztoči, alergeny). Uhlíkový filtr se postará o zápach a katalytický filtr s ionizátorem dokáže eliminovat bakterie a viry. Zaručíme se, že čističky vzduchu vás zbaví kontaminantů z ovzduší. Nečistoty, které se drží na površích, na oblečení, v nábytku i koberci musíte manuálně pročistit.

Všechny nečistoty, alergeny, které váš domácí mazlíček přinese z venku, mohou potenciálně zhoršit alergii. Skutečně se vyplatí investovat.

 

 

Zpět do obchodu