Odstraní čističky vzduchu pyl?

Čističky vzduchu jsou účinná zařízení, která odstraňují nežádoucí kontaminanty ze vzduchu. Pyl není výjimkou. Pylová zrna způsobují alergické reakce, které nám znepříjemňují život. Čističky vzduchu jsou nejlepším způsobem, jak bojovat proti nežádoucím alergenům. Výkonná filtrace dokáže účinně zachytit pylová zrnka.

 

  • HEPA filtr je vyroben z hustého papíru, který dokáže zachytit částice o velikosti 0, 3μm (částice pylu mají velikost od 10μm). Pyl je zachycen a následně usazen na vlákně filtru.
  • Ionizace vzduchu je účinná technologie, která vypouští do ovzduší oblak negativně nabitých iontů (aniontů). Aniony nabíjejí a na sebe vážou kladně nabité ionty, které se zachytávají na nejbližší elektrickou nabitou desku nebo vzduchový filtr, případně na okolní stěny a povrchy. Iontový filtr eliminuje částice do 0,1 mikronu.

 

 

Chcete-li zmírnit alergické reakce, vyberte si čističku vzduchu, která má tyto dva vzduchové filtry. Pravidelné čištění vzduchu vám pomůže zredukovat množství alergenů ve vaší domácnosti.

 

Jaké jsou nejčastější zdroje pylu?

 

Pyl je problémem vnějšího i vnitřního prostředí a do ovzduší je rozptýlen hmyzem nebo větrem. Zatímco pyl přenášený hmyzem obsahuje značnou nutriční hodnotu, pylová zrnka přenášená vzduchem mohou způsobit alergické reakce:

 

Senná rýma – alergie na pyl trávy. Pyl se může zdát relativně neškodný, ale může dráždit dýchací soustavu. Plíce jsou přirozeným obranným mechanismem těla, neboť odstraňují nežádoucí a dráždivé částice z dýchací soustavy. Nicméně, pokud je tělo vystaveno většímu množství pylu, může to spustit alergickou reakci. Proto je koupě čističky vzduchu výbornou investicí, která vám pomůže odlehčit vzduch od alergenů.

 
Zpět do obchodu