Neohodnoceno

GENERÁTOR OZONU EVOMED ABB15A

Přenosný ozonový generátor s výkonem 15 000mg/h, příkon 80W, hlučnost 45dB, vstupní napětí 220-240VAC/50Hz, výstupní napětí 3,5kV, manuální časovač 0 -120 min. nebo funkce HOLD pro nepřetržitý provoz. Zařízení se skladá ze tří keramických desek a ventilátoru.

Skladem (5 ks)
Kód: 157
4 225 Kč 3 520,83 Kč bez DPH

Základní informace

Ozonový generátor s výkonem 15 000mg/h vám účinně zničí bakterie, viry a plísně. Zařízení je vybavené třemi keramickými deskami generujícími elektrické výboje, přičem dochazí k proměně obyčejného kyslíku na ozon. Je výborným doplňkem moderní domácnosti, firmy nebo zdravotnického centra. Dezinfekcí ozonem účinně odstraníte 99,99% nebezpečných patogénů ze vzduchu i z povrchů. Navíc odstraní alergeny, nepříjemný zápach, nebo výpary z barev a laků. Výsledkem bude čerstvý vzduch podobný tomu po bouři. Čištění ozonem je ekologické řešení dezinfekce, nezanechává po sobě nežádoucí látky, ale přirozeně se rozloží na kyslík.

Možnosti využití

Zařízení je vhodné na dezinfekci menších ale i větších prostorů, jako jsou domácnosti, zdravotnické zařízení, kanceláře, obchody, hotelové pokoje, salony a kadeřnictví. Ozonem spolehlivě zničíte až 99,9% bakterií a virů ze vzduchu i z povrchů. Dezinfekcí ozonem odstraníte nepříjemné pachy a alergeny. Vytvořte vaší rodině, zaměstnancům i klientům bezpečné a zdravé prostředí.

Bezpečnostní upozornění

Při nízké koncentráci není nebezpečný pro lidské zdraví. Generátor ozonu je možné používat jen v uzavřených prostorách bez přítomnosti lidí, zvířat a rostlin. Po dezinfekci je potřeba prostor vyvětrat alespoň na 30 min. Nikdy nevdechujte ozon přímo ze zařízení.

Technické parametry

Orientační přehled doby ozonovani pro jednotlivé modely/ objem prostoru

Jednoduchý návod na použití

  1. Ošetřovaný prostor uzavřete.
  2. V místnosti nesmí být po dobu provozu přítomné žádné osoby, zvířata ani rostliny.
  3. Umístěte generátor na vhodné místo, tak aby nic nebránilo proudění vzduchu do a ze zařízení. V prostorech vybavených klimatizací nebo vzduchotechnikou, nastavte vnitřní cirkulaci nebo tyto zařízení vypněte.
  4. Nastavte časovač na požadovanou dobu provozu.
  5. Po uplynutí nastaveného času počkejte ještě 30minut, potom vstupte do místnosti a vyvětrejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu