Neohodnoceno

GENERÁTOR OZONU - EVOMED - ABB15D

Přenosný ozonový generátor s výkonem 15 000mg/h, příkon 80W, hlučnost 45dB, vstupní napětí 220-240VAC/50Hz, výstupní napětí 3,5kV, digitální časovač. Zařízení se skladá ze tří keramických desek a ventilátoru.

Skladem (2 ks)
Kód: 151
4 225 Kč 3 520,83 Kč bez DPH

Základní informace

Ozonový generátor o výkonu 15 000mg/h vám účinně zničí bakterie, viry a plísně. Zařízení je vybaveno 3 keramickými deskami generujícími elektrické výboje, přičemž dochází k přeměně obyčejného kyslíku na ozon. Obsahuje digitální časovač, kterým si můžete programovat vám vyhovující časový cyklus (denní nebo týdenní). Je výborným doplňkem moderní domácnosti, firmy nebo zdravotnického centra. Dezinfekcí ozonem účinně odstraníte 99,99% nebezpečných patogenů ze vzduchu i z povrchů. Navíc odstraní alergeny, nepříjemný zápach, a nebo výpary z barev a laků. Výsledkem bude čerstvý vzduch podobný tomu po bouři. Čištění ozonem je ekologické řešení dezinfekce, nezanechává po sobě nežádoucí látky, ale přirozeně se rozloží na kyslík.

Možnosti využití

Zařízení vhodné k dezinfekci menších ale i větších prostorů, jako jsou domácnosti, zdravotnické zařízení, kanceláře, obchody, hotelové pokoje, salony a kadeřnictví. Ozonem spolehlivě zničíte až 99,9% bakterií a virů ze vzduchu i z povrchů.

Bezpečnostní upozornění

Při nízké koncentráci není nebezpečný pro lidské zdraví. Generátor ozonu je možné používat jen v uzavřených prostorách bez přítomnosti lidí, zvířat a rostlin. Po dezinfekci je potřeba prostor vyvětrat alespoň na 30 min. Nikdy nevdechujte ozon přímo  ze zařízení.

Technické parametre

Orientační přehled doby ozonování pro jednotlivé modely/ objem prostoru.

Jednoduchý návod na použití:

  1. Ošetřovaný prostor uzavřete.
  2. V místnosti nesmí být po dobu provozu přítomné žádné osoby, zvířata ani rostliny.
  3. Umístěte generátor na vhodné místo, tak aby nic nebránilo proudění vzduchu do a ze zařízení. V prostorech vybavených klimatizací nebo vzduchotechnikou, nastavte vnitřní cirkulaci nebo tyto zařízení vypněte.
  4. Nastavte časovač na požadovanou dobu provozu.
  5. Po uplynutí nastaveného času, počkejte ještě 30minut, potom vstupte do místnosti a vyvětrejte.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu