Neohodnoceno

GENERÁTOR OZONU - EVOMED - CBB10A

Přenosný ozonový generátor s napájením 12V je určený pro dopravní prostředky. Výkon 10 000mg/h, příkon 70W, hlučnost 45dB, vstupní napětí 12V DC, výstupní napětí 3,5kV, manuální časovač 0 -120 min. nebo funkce HOLD pro nepřetržitý provoz. Zařízení se skladá ze dvou keramických desek a ventilátoru.

Skladem (>5 ks)
Kód: 154
2 725 Kč 2 270,83 Kč bez DPH

Základní informace

Ozonový generátor s napájením 12V a výkonem 10 000mg/h je určený na dezinfekci dopravních prostředků. Snadno přenosný model generátoru ozonu do auta zabezpečuje 12V napájení s koncovkou do zásuvky zapalovače. Zařízení je vybavené 2 keramickými deskami  generující elektrické výboje, přičem dochází k proměně obyčejného  kyslíku na ozon. Dezinfekce ozonem je neporovnatelně účinnější než jiné formy dezinfekce interiéru vozidla. Častice ozonu se dostanou do vnitřku koberečků, potahů a klimatizace. Ozonem spolehlivě zničíte až 99,9% bakterií a virů ze vzduchu i z povrchů. Dezinfekcí ozonem odstraníte nepříjemné pachy a alergeny. Vytvořte vaší rodině, zaměstnancům  i klientům bezpečné a zdravé prostředí.

Možnosti využití

Zařízení je určené na dezinfekci dopravních prostředků jako jsou osobní vozidla, karavany, veřejná doprava, vozidla záchranné služby, nákladní vozidla nebo taxíky. Vozidla záchranné služby zajišťují  pohotovostní lékařskou službu. Aby pohotovostní služba byla účinná, je potřeba dbát na zvýšenou ochranu ne jenom pacientů ale i zaměstnanců a vozidlo pravidelně dekontaminovat. Ve veřejné dopravě a taxících se denně vystřídá velké množství lidí a riziko šíření virů a bakterií je vysoké. Dezinfekcí ozonem spolehlivě zničíte bakterie a viry, čím zvýšíte bezpečnost a ochranu.

Bezpečnostní upozornění

Při nízké koncentraci není nebezpečný pro lidské zdraví. Generátor ozonu je možné používat jen v uzavřených prostorách bez přítomnosti lidí, zvířat a rostlin. Po dezinfekci je potřeba prostor vyvětrat alespoň na 30 min. Nikdy nevdechujte ozon přímo ze zařízení.

Technické parametry             

 

Jednoduchý návod na použítí:

  1. Ošetřovaný prostor uzavřete.
  2. V místnosti nesmí být počas provozu přítomné žádné osoby, zvířata ani rostliny.
  3. Umístěte generátor na vhodné místo, tak aby nic nebránilo proudění vzduchu do a ze zařízení. V prostorech vybavených klimatizácí nebo vzduchotechnikou, nastavte vnitřní cirkuláci nebo tyto zařízení vypněte.
  4. Nastavte časovač na požadovanou dobu provozu

Po uplynutí nastaveného času, počkejte ještě 30minút, potom vstupte do místnosti a vyvětrejte

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu