Germicidní UV lampy

Germicidní UV lampy jsou zařízení, která slouží k dezinfekci vzduchu a povrchů, pomocí ultrafialového záření. Záření procházející prostorem díky UV záření ničí 99,9 % virů, bakterií a plísní. Zařízení likviduje choroboplodné zárodky v širokém rozsahu i na místech, kde se dezinfekční prostředky nedostanou. Ultrafialové záření narušuje strukturu DNA a RNA mikroorganismů, které ztrácejí schopnost reprodukovat se a růst.

Výhody

Dezinfekce bez použití chemie – germicidní UV lampy jsou šetrné vůči životnímu prostředí, protože dezinfekce UV světlem je fyzikální proces, nikoli chemický. Vyžaduje nízkou údržbu. Účinnost 99,9% - vyhubí také bakterie a viry, které jsou odolné vůči antibiotikům. Zlepšuje kvalitu vzduchu tím, že ničí alergeny a mikroorganismy, které napadají zdraví. Snižuje nemocnost – zařízení je ideální prevencí vůči chorobám. UV záření eliminuje mikroorganismy a patogeny, které napadají lidský organismus. Nákladově-efektivní investice – dezinfekce, která šetří čas i peníze.

Možnosti využití

Zdravotnictví – ambulance, čekárny, operační sály – sterilita ve zdravotnictví je na prvním místě. Denně se ve zdravotnických prostorách vystřídá velké množství lidí, což vytváří ideální prostředí pro šíření infekcí. Díky ultrafialovému záření dosáhnete 99,9% sterilitu bez použití škodlivých chemických prostředků.

Školství - Zdraví dětí a zaměstnanců je priorita. Zvyšuje se nemocnost dětí a v boji proti prázdným lavicím vám pomůže germicidní UV lampa, která vyhubí bakterie a viry šířící se vzduchem i na površích.

Kanceláře – I společné pracovní prostory mohou být bezpečnější. Díky ultrafialovému záření znemožníte šíření infekcí, čímž snížíte nemocnost zaměstnanců a tím zvýšíte efektivitu vašich firem.

Služby - kosmetické a kadeřnické salony, hotelnictví, restaurace - zákazníci ocení bezpečné a čisté prostředí

Domácnost – dezinfekce koupelny, šatníku, police na boty či kuchyně. Zastavte šíření alergenů, plísní, roztočů, bakterií či virů a vytvořte si čistý a bezpečný domov bez použití chemikálií.

 

Zpět do obchodu