Neohodnoceno

ČISTIČKA VZDUCHU - IONIZÁTOR - UV LAMPA - XHK700GM

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 600m³/h – 700m³/h, příkon 110W, doporučená velikost místnosti 90 - 110m², vybavená senzorem kvality ovzduší, časovačem, regulací výkonu, nočním režimem, dětskou pojistkou a  WIFI. Sterilizuje vaše ovzduší pomocí UV germicidního zářiče, ionizace vzduchu a čtyřmi kvalitními a vysoce účinnými filtry: Filtr pevných částic, HEPA filtr, Uhlíkový filtr a fotokatalytický filtr.

Skladem (5 ks)
Kód: 178
22 200 Kč 18 500 Kč bez DPH
Kategorie: Čističky vzduchu

 

Základní informace

Profesionální čistička vzduchu o výkonu 600m³/h – 700m³/h vám spolehlivě sterilizuje ovzduší ve vašem prostředí. Spolehlivě zachycuje bakterie, viry či plísně. Zařízení je vybaveno UV zářičem, ionizací vzduchu a čtyřmi kvalitními a vysoce účinnými filtry. Filtr pevných částic zachycuje prach či zvířecí chlupy. HEPA filtr zachycuje vzduchové částice, zrnka prachu, plísně, pyl, bakterie a ostatní běžné alergeny, které se vyskytují v interiéru. Uhlíkový filtr je velmi účinný při zachytávání chemických výparů, plynů, cigaretového kouře a pachů. Katalytický filtr účinně odstraňuje ze vzduchu bakterie, viry a toxické látky. Zařízení disponuje senzorem kvality ovzduší, který vyhodnotí míru znečištění ovzduší a upraví rychlost filtrace. Možnost nastavení rychlosti filtrace dle potřeby. Funkce Bluetooth a WIFI umožní propojení s mobilním zařízením.

Možnosti využití

Své uplatnění si najde ve velcích prostorách 80 - 110m², jako jsou zdravotnická zařízení, obchody, v hotelové pokoje, restaurace, kancelárske prostory či veřejná správa nebo vzdělávací zařízení. Jsou to veřejné prostory, ve kterých se denně vystřídá velké množství lidí a vytvářejí tak ideální prostředí pro šíření virů, bakterií a plísní, navíc jsou to místa, kde se hromadí velké množství prachu, alergenů a jiných nečistot.

Technické parametry

Princip provozu

1. Filtr pevných částí – primární filtr, který představuje první kontakt se vzduchem a odstraňuje větší částice jako prach, zvířecí chlupy či hmyz

2. HEPA filtr - HEPA filtry jsou mimořádně účinné při odstraňování mikročástic ze vzduchu, které způsobují největší znečištění. Filtr tvoří skelná vlákna, která jsou náhodně uspořádána a zachycují malé i velké částice. Nasávaný vzduch přechází přes jemnou změť skelných vláken, na které se nečistoty zachytávají. HEPA filtr zachytí 99,97% vzduchových částic větší než 0,3 mikronů. Eliminuje prach, zrnka prachu, plísně, pyl, bakterie, viry a ostatní alergeny, které se nacházejí v interiéru. Nečistoty v ovzduší zachycené filtrem nebudou vypuštěny zpět do ovzduší. Nevytváří žádné škodlivé vedlejší produkty. Neodstraní však pachy, plyny, chemické výpary, těkavé organické sloučeniny, cigaretový kouř a velmi malé částice, viry a bakterie 0,01 mikrometrů a méně proto uhlíkový filtr je výborným doplňkem.

3. Uhlíkový filtr – postará se o všechny pachy, chemické výpary, těkavé organické sloučeniny, výpary z kuchyně, cigaretový kouř a velmi malé částice, viry a bakterie 0,01 mikrometrů a méně. Zachycené kontaminanty nevypouští zpět do ovzduší a nevytváří žádné vedlejší nebezpečné produkty.

4. UV záření - likviduje bakterie, viry, plísně a jiné nečistoty, tím že narušuje strukturu DNA mikroorganismů, které ztrácejí schopnost reprodukovat se a růst.

5. Ionizace vzduchu – Zařízení generuje do vzduchu záporně nabité ionty (zdravé ionty), které ve vzduchu zachycují kladně nabité ionty. Spojením částice jsou těžší a usadí se na zemi nebo na stěnách. Následně jsou odfiltrovány samotnými filtry podle velikosti částice. Výsledkem je čistý a čerstvý vzduch jako v přírodě.

6. Katalytický filtr- účinně odstraňuje ze vzduchu bakterie, viry a toxické látky. Nečistoty odstraňuje díky chemické reakci mezi filtrem a UV záření. Reakcí vzniká voda (vodní pára) a oxid uhličitý. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu